Ukash-tr yasal, güvenilir bir şirket olup vergiye tabi, faaliyet alanında her türlü izne sahip, tescilli bir şirkettir.

 

Banka Hesaplarımız İlgili Duyuru:

İnternet üzerinden dolandırıcılıkları engellemek amacıyla hesap numaralarımızı işyeri adres ve telefon numaralarımızı web sayfamızda kullanamıyoruz.Kötü niyetli 3.şahıslar bu bilgileri alıp yasal olmayan sitelerde kullanmaktadır.Havale bilgilerinizi Korumak Saklamak Sizin Sorumluluğunuzdadır .Üçüncü Şahıslarla Paylaşılan Havale bilgilerinden Firmamız Kesinlikle Sorumlu değildir.Lütfen sadece sitemizde vermiş olduğumuz Skype adresimiz ukashsiparisver yada ukashsiparis@ukashturkiye.com.tr  irtibata geçiniz. Başka bir MSN Adresi ve telefon Numarasıyla irtibat kuranlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir. Teşekkür ederiz..
Ukash
Yasal Uyarı:

Game Pin kartları internet üzerinden ödeme imkanı veren bir karttır.Bu karta sahip olan nihai tüketiciler bu kartı sadece yasal internet alışveriş sitelerinde ve yasal ödeme noktalarında kullanabilirler.Bu kartın kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alış veriş ve bu tarz ödemeler için kullanılmalıdır. Bu tarz ödemelerin haricinde yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan üreten satan kişi kurum ve kuruşları kesinlikle bağlamaz.Doğacak hukuki olaylardan www.ukash-tr.com adresi sahipleri satıcısı ve ortakları sorumlu değildir.
Ukash
Game Pin Kart Nedir?

Kredi kartsız ödeme yapmanızı saplayan Game Pin online ödeme sistemi kullanılan internet sitelerinde geçerli 19 haneli şifrelerden oluşan bir ön ödeme kartı.Dünya üzerinde bir çok yasal internet sitesinde ve alışveriş noktasında kimlik bilgilerinizi 2. şahıslarla paylaşmadan güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan tek kullanımlık ekonomik ödeme kartıdır.Size verilen 19 haneli Game Pin kodunu, alışveriş yaptığınız sitede Game Pin seçeneğine girerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz
Ukash
Game Pin Blog sayfamız || Game Pin Yeni Firma Web Sayfamız