Ukash-tr yasal, güvenilir bir şirket olup vergiye tabi, faaliyet alanında her türlü izne sahip, tescilli bir şirkettir.

Game Pin Blog sayfamız || Game Pin Yeni Firma Web Sayfamız

Game Pin Kard Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Çalışma Saatlerimiz Nedir?
Çalışma saatlerimiz sabah 09:00 ile gece 03:00 arasıdır. Bu saatler dışında Game Pin satın almak için havale ya da eft yaparsanız, ödemeniz bir sonraki çalışma saatinde onaylanıp, Game Pin pinleriniz size iletilir. Bu yüzden çalışma saatleri içinde ödeme yapmanız, işlemlerinizin hızı açısından önemlidir.


  Satın Aldığım Game Pin Kodu Bana Bir Kredi Kart Gibi Mi Gelecek?
Sitemizden satın almış olduğunuz Game Pin kodu somut bir kart değildir. 19 haneden oluşan bir şifredir. Bu yüzden adresinize herhangi bir kart gönderilmez. Sitemizden yaptığınız alışveriş tamamlanıp ödeme onaylandıktan sonra size ''sms, mail ya da msn'' yoluyla 1-3 dakika içerisinde 19 haneli Game Pin şifreniz iletilir.


  Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Almak istediğiniz Game Pin miktarını ve adetini belirledikten sonra alışveriş tutarını banka hesaplarımızdan herhangi birine havale yada eft yapınız. Ödemeye ait bilgilendirmede bulunmak için isterseniz telefonla iletişime geçerek, isterseniz online olarak msn yoluyla ya da canlı destek ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hesaplarımıza transfer ettiğiniz tutar kontrol edilip onaylandıktan sonra anında size Game Pin pinleriniz mail, sms yada msn yoluyla teslim edilir.


  Satın Aldığım Game Pin Kodunu İstediğim İnternet Sitesinde Kullanabilir Miyim?
Evet kullanabilirsiniz. Game Pin Kodunuzu dilediğiniz yasal internet sitesinde kullanma hakkınız vardır. Hangi sitede kim tarafından kullanıldığı ikinci şahıslar tarafından bilinemez. Böylelikle kimlik bilgilerinizi ikinci şahıslarla paylaşmadan alışverişlerinizi güvenli olarak yaparsınız. Bu farkıyla Game Pin, kredi kartından daha çok tercih edilen bir ödeme yöntemidir.Yasal olmayan sitelerde kullanımdan siz sorumlu olursunuz. Üretici ve satıcı kişiler sorumluluk sahibi değildir.


  Satın Aldığım Game Pin Kodunu Bir Defadan Fazla Kullanabilir Miyim?
Satın almış olduğunuz Game Pin kodları tek kullanımlıktır. Başka kullanım için sitemizden yeni bir Game Pin kodu satın almanız gerekmektedir.


  Game Pin Nasıl Bozdurabilirim?
Game Pin kart pinlerinizi yüksek kur üzerinden anında nakit'e çeviriyoruz.Telefon hattımızdan yada canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz


  Satın Aldığım Game Pin Kodunu Aynı Gün İçerisinde Kullanmak Zorundamıyım?
Game Pin koduyla 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.


  Game Pin Satın Aldığımda, Kişisel Bilgilerim Üçüncü Şahıslarla Paylaşılır Mı?
Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin kişisel bilgileri kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.