Ukash-tr yasal, güvenilir bir şirket olup vergiye tabi, faaliyet alanında her türlü izne sahip, tescilli bir şirkettir.

Game Pin Blog sayfamız || Game Pin Yeni Firma Web Sayfamız

Ukash-Tr Hakkında

Firmamız 3 yıldır sektörde hizmet vermekte olup, güvenli, kurumsal kart satışının öncü firmalarındandır. Ön ödemeli kart sistemleri telekommünikasyon internet hizmetleri alanında faaliyet izinleri olan firmamız vergi denetime tabi bir firmadır.

Önceliği müşteri memnuniyeti ve müşteriye en iyi hizmeti en kısa sürede vermekte olan firmamız fiyat politikasıyla da diğer firmalardan bir adım öndedir.

Toplu kart alımı yaptığı için toplu kart satışı da yapabilen firmamız kartların paraya döndürülmesinde en kısa sürede işlemleri sonuçlandırmaktadır. Kart bozdurma olaylarında diğer firmalardaki günü saatlerce beklemesiniz 15-30 dakika arasında işleminiz tamamlanır.

 

Banka Hesaplarımız İlgili Duyuru:
İnternet üzerinden dolandırıcılıkları engellemek amacıyla hesap numaralarımızı işyeri adres ve telefon numaralarımızı web sayfamızda kullanamıyoruz.Kötü niyetli 3.şahıslar bu bilgileri alıp yasal olmayan sitelerde kullanmaktadır.Havale bilgilerinizi Korumak Saklamak Sizin Sorumluluğunuzdadır .Üçüncü Şahıslarla Paylaşılan Havale bilgilerinden Firmamız Kesinlikle Sorumlu değildir.Lütfen sadece sitemizde vermiş olduğumuz Skype Adresimiz ukashsiparis@ukashturkiye.com.tr irtibata geçiniz. Başka bir MSN Adresi ve telefon Numarasıyla irtibat kuranlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir. Teşekkür ederiz..

Yasal Uyarı:
Game Pin kartları internet üzerinden ödeme imkanı veren bir karttır.Bu karta sahip olan nihai tüketiciler bu kartı sadece yasal internet alışveriş sitelerinde ve yasal ödeme noktalarında kullanabilirler.Bu kartın kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alış veriş ve bu tarz ödemeler için kullanılmalıdır. Bu tarz ödemelerin haricinde yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan üreten satan kişi kurum ve kuruşları kesinlikle bağlamaz.Doğacak hukuki olaylardan www.ukash-tr.com adresi sahipleri satıcısı ve ortakları sorumlu değildir.
.

Game Pin ve Paysafe Kart Kullanabileceğiniz Sitelerden Bazıları:
Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars,

Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Quest

Alışveriş Siteleri: Lily Allen, Cold Play, Stella Bilet, Break Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Buster