Ukash-tr yasal, güvenilir bir şirket olup vergiye tabi, faaliyet alanında her türlü izne sahip, tescilli bir şirkettir.

Game Pin Blog sayfamız || Game Pin Yeni Firma Web Sayfamız

Game Pin Kart Fiyatları

Game Pin
kart ve Pay Safe kart fiyatları euro kurlarına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız toplu kart alımı yaptığı için siz değerli müşterilerimi bu değişimlerden en az şekilde etkilenmesini sağlar. En ucuz kart alımı politikamızla siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlardan kart satışı hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Yukarıdaki almak istediğin kar üzerine tıklayarak canlı destek hattımızdaki satış danışmanı arkadaşlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.Hedefimiz en ucuz Game Pin kart satışlarını gerçekleştirmektir.

Herhangi Bir Banka Hesap numaramıza internet bankacılığı kullanıyorsanız Havale/Eft yolu ile para yatırabilir veya ATM'lerden Kartsız işlem yolu ile hesabımıza para yatırdıktan sonra bizimle irtibat kurup gerekli bilgileri verdikten ve kontrolü yapıldıktan sonra operatörlerimizden Game Pin Kart ve Paysafe Kart pin kodunuzu alabilirsiniz.
 

Banka Hesaplarımız İlgili Duyuru:
İnternet üzerinden dolandırıcılıkları engellemek amacıyla hesap numaralarımızı işyeri adres ve telefon numaralarımızı web sayfamızda kullanamıyoruz.Kötü niyetli 3.şahıslar bu bilgileri alıp yasal olmayan sitelerde kullanmaktadır.Havale bilgilerinizi Korumak Saklamak Sizin Sorumluluğunuzdadır .Üçüncü Şahıslarla Paylaşılan Havale bilgilerinden Firmamız Kesinlikle Sorumlu değildir.Lütfen sadece sitemizde vermiş olduğumuz Skype Adresimiz ukashsiparis@ukashturkiye.com.tr irtibata geçiniz. Başka bir MSN Adresi ve telefon Numarasıyla irtibat kuranlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir. Teşekkür ederiz..

Yasal Uyarı:
Game Pin kartları internet üzerinden ödeme imkanı veren bir karttır.Bu karta sahip olan nihai tüketiciler bu kartı sadece yasal internet alışveriş sitelerinde ve yasal ödeme noktalarında kullanabilirler.Bu kartın kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alış veriş ve bu tarz ödemeler için kullanılmalıdır. Bu tarz ödemelerin haricinde yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan üreten satan kişi kurum ve kuruşları kesinlikle bağlamaz.Doğacak hukuki olaylardan www.ukash-tr.com adresi sahipleri satıcısı ve ortakları sorumlu değildir.
.

Game Pin ve Paysafe Kart Kullanabileceğiniz Sitelerden Bazıları:
Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars,

Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Quest

Alışveriş Siteleri: Lily Allen, Cold Play, Stella Bilet, Break Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Buster