Ukash-tr yasal, güvenilir bir şirket olup vergiye tabi, faaliyet alanında her türlü izne sahip, tescilli bir şirkettir.

Game Pin Blog sayfamız || Game Pin Yeni Firma Web Sayfamız

Neden Game Pin Kart Kullanılır

Game Pin
Kartınızı, internette yüzlerce oyun sitesinde, uluslararası telefon görüşmesi ödemelerinizde,yasal alışveriş sitelerinde banka havalesi veya kredi kartı kullanmadan, nakit ödeme yapar gibi kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde bir çok yasal internet sitesinde ve alışveriş noktasında kimlik bilgilerinizi 2. şahıslarla paylaşmadan güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan tek kullanımlık ekonomik ödeme kartıdır.Size verilen 19 haneli Game Pin kodunu, alışveriş yaptığınız sitede Game Pin seçeneğine girerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz

Game Pin kartları İngiltere merkezli olup Avrupa’nın en çok kullandığı ön ödemeli karttır. Secure Trading, tarafından ödeme kabul eden nadir ödeme yöntemlerinden birisidir. 128 Mbit ve 256 Mbit SSL şifreleme sayesinde, hızlı ve güvenli ödeme yapmanıza olanak sağlayan Game Pin kartları, kredi kartı bilgilerinize, banka bilgilerinize yada kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktadır.
 
 

Banka Hesaplarımız İlgili Duyuru:
İnternet üzerinden dolandırıcılıkları engellemek amacıyla hesap numaralarımızı işyeri adres ve telefon numaralarımızı web sayfamızda kullanamıyoruz.Kötü niyetli 3.şahıslar bu bilgileri alıp yasal olmayan sitelerde kullanmaktadır.Havale bilgilerinizi Korumak Saklamak Sizin Sorumluluğunuzdadır .Üçüncü Şahıslarla Paylaşılan Havale bilgilerinden Firmamız Kesinlikle Sorumlu değildir.Lütfen sadece sitemizde vermiş olduğumuz Skype Adresimiz ukashsiparis@ukashturkiye.com.tr  irtibata geçiniz. Başka bir MSN Adresi ve telefon Numarasıyla irtibat kuranlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir. Teşekkür ederiz..

Yasal Uyarı:
Game Pin kartları internet üzerinden ödeme imkanı veren bir karttır.Bu karta sahip olan nihai tüketiciler bu kartı sadece yasal internet alışveriş sitelerinde ve yasal ödeme noktalarında kullanabilirler.Bu kartın kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alış veriş ve bu tarz ödemeler için kullanılmalıdır. Bu tarz ödemelerin haricinde yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan üreten satan kişi kurum ve kuruşları kesinlikle bağlamaz.Doğacak hukuki olaylardan www.ukash-tr.com adresi sahipleri satıcısı ve ortakları sorumlu değildir.
.

Game Pin ve Paysafe Kart Kullanabileceğiniz Sitelerden Bazıları:
Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars,

Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Quest

Alışveriş Siteleri: Lily Allen, Cold Play, Stella Bilet, Break Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Buster